ПОПУЛЯРНІ КОМПАНІЇ  

   

КАТЕГОРІЇ КАТАЛОГА

   
АДРЕСА: КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ:
м.Хмельницкий
вул.Завадського, 64/2
моб: +38 067 3800720 - адміністратор
моб: +38 067 6780660 - лікувально-косметологічна продукція Bionet
ГОДИНИ РОБОТИ: цілодобово; без вихідних
Хостел-готель «Sun» (Сонце)
  • Хостел-готель з 2, 3 та 6 містними номерами.

САУНА, ПОСЛУГИ:

  • Сауна волога до 8 осіб
  • Басейн з солоною водою, t 25-28, протитечія
  • Турбосолярій (вертикальний і горизонтальний солярій)

ПРОДАЖ:

  • Обладнання та матеріали для перукарень і салонів краси.
  • Лікувально-косметологічна продукція Bionet (Беннет). www.biosystem.com.ua
  • Дієтична добавка-спрей МАКСІММУН - засіб, що зміцнює і відновлює імунітет, рекомендується при частих застудах, тривалому підвищенні температури, синдромі хронічної втоми, при болях в суглобах і м'язах, порушення сну, частих головних болях, при висипаннях на шкірі.
  • Спрей ВОГНЯННИЙ ДРАКОН - природний антисептик, захист горла від бактерій, вірусів, грибків, кандидозу.
  • Професійна косметика по догляду за обличчям і тілом Gi Gi (Ізраїль) і Janssen (Німеччина), Algologie (Франція).
ПРОГРАМА ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ «PUREX -1 ФАЗА»
Компанія BIONET представляє нову систему очищення організму «PUREX», яка є двофазною комплексною програмою, завдяки якій очищається в першу чергу кров і кишечник, і в результаті з організму видаляються шлаки, токсичні речовини, а з часом і причина хвороби. Програма «PUREX -1 фаза» складається з концентрату клітковини «PUREX», капсул «PUREX» і чаю «PUREX». Програму «PUREX-1 фаза» треба проводити протягом 30 днів і застосовувати протягом місяця, після двомісячної перерви при необхідності можна повторити. Протягом року рекомендовано провести мінімум 2 курса програми з очищення організму. Краще всього проводити очищення ранньою весною і на початку осені.
DENTOMED - ДОГЛЯД ЗА ПОРОЖНИНОЮ РОТА І ЗУБІВ
Щоденна гігієна - чищення зубів, застосування різних засобів не завжди запобігає неприємним симптомам порожнини рота. Тому не все одно які ми застосовуємо препарати. Для того щоб прийняти правильне рішення недостатньо лише знати, скільки і яких лікарських рослин вкладено в даний препарат, а треба мати інформацію про їх ефективність. Серія продуктів DENTOMED є гарантією ефективного догляду за порожниною рота і зубами.
Зубний гель DENTOMED - Гель зі спеціальним комплексом лікарських рослин і коензимом Q10. Клінічно підтверджена ефективність!

Натуральний, добре підібраний склад активних речовин. Забезпечує догляд та збереження здоров'я слизової оболонки рота і ясен. Інтенсивно очищає наліт на зубах. Активні речовини доповнюють і підсилюють взаємну дію. Комплекс лікарських рослин має протизапальну, регенеруючу, ранозагоювальну, антибактеріальну, кровоспинну, антиоксидантну дію. Основою здоров'я зубів є здорові ясна. Завдяки цілому ряду природних антибактеріальних, активних речовин, витягів з лікарських рослин, вітамінів і коензиму Q10, зубний гель піклується про пружності й твердості ясен. В асортименті є гель зі смаком м'яти і екзотичних фруктів

Зубний еліксир DENTOMED - Клінічно підтверджена ефективність!
Містить витяжки з готу кола і мирри, активні речовини, які мають антиоксидантну, протизапальну, ранозагоювальну, антисептичну, антибактеріальну дію на слизову оболонку ротової порожнини і десна. Містить алкоголь. Чудово доповнює використання зубного гелю, роблячи повним догляд за порожниною рота. Завдяки складу з успіхом застосовується для полоскання при різних захворюваннях горла. Проведені клінічні тести на 34 видах захворювань ротової порожнини підтверджують унікальну дієвість цього концентрату. Досить вже кілька крапель для того, щоб утримувати ротову порожнину в чистоті і надати свіжість подиху. Спеціальні компоненти і природне дезінфікуючий дію добре доповнюють сприятливі властивості зубного гелю.

ПРИЛАД ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ - ОЗОНАТОР SELVA
Без їжі можна прожити приблизно 3 тижні, без чистої питної води тільки 3 дні. А без чистого повітря...?
Промисловий варіант приладу вже давно з успіхом використовується в лабораторіях, спеціальних цехах, в інфекційних відділеннях лікарень. Завдяки розвитку сучасної техніки, цей невеликий прилад, має велику потужність (очищає приблизно 50-80 моз повітря) доступний і для побутового застосування. Не містить рухомих, зношувальних деталей, що вимагають догляду, зміни вставки або фільтра і додаткових витрат.
На відміну від традиційних очищувачів повітря для видалення запахів (які намагаються витіснити неприємний запах більш сильним запахом) наш прилад за допомогою активного кисню руйнує ланцюги молекул, що сприймаються нами, як неприємний запах. Прибирає тютюновий дим, запахи їжі і тварин, запахи в приміщеннях загального користування. Його дія відчутна вже через кілька хвилин! Озонатори з успіхом застосовуються в лікарнях, кабінетах прийому хворих, дитячих садах, перешкоджають поширенню мікроорганізмів у повітрі у великих приміщеннях, пов'язують порошинки, стерилізують повітря, сприяють загоєнню ран, знижують напади задухи і алергії. Для більш великих приміщень рекомендується використання декількох приладів.
АКТИВНИЙ БАЛЬЗАМ BIONET
- Дія бальзаму підтверджено клінічно!
Крем, який має через склад натуральних компонентів світло-жовтий колір, швидко всмоктуючись у глибокі шари шкіри надає регенеруючу, ранозагоювальну, антиоксидантну, стимулюючу дію, наповнює кров'ю тканини шкіри, покращує обмін речовин на клітинному рівні. Його дія настільки велика, що розповсюджується на весь організм. Може ефективно застосовуватися при патології кровообігу, ендогенних екземах, шкірних проблемах, а також є численні приклади застосування при колотих і рваних ранах, опіках, в ході післяопераційного лікування.
СИСТЕМА ОЧИЩЕННЯ І ВИВЕДЕННЯ ШЛАКІВ ВЮ-06
Ефективна можливість в галузі збереження здоров'я та покращення фізичного стану система очищення і виведення шлаків ВЮ-06

Підтверджено той факт, що накопичені в нашому організмі шлаки і токсини є причиною болю, послаблюють імунну систему, підвищують ризик виникнення хвороб. Неможливо уникнути попадання отруйних речовин в наш організм разом з продуктами харчування, водою і повітрям, що вдихається. Такими є, наприклад, харчові добавки: ароматизатори, барвники, консерванти, а також хімікати, ароматичні речовини, вихлопні гази, важкі метали тощо.
Ситуацію погіршують занадто жирні і гострі страви, недостатня рухливість і стрес. Значить, не випадковим є той факт, що більшість людей страждає безсонням, стомлюваністю, погіршенням пам'яті, скаржиться на болі або страждає від таких захворювань, як гіпертонія, цукровий діабет, ревматизм, подагра, астма і т. д.
Прилад В10-06, іменований "Система очищення і детоксикації" - практично унікальна можливість регулярно звільняти наш організм від токсинів і шлаків. Використання приладу просте, залежно від віку, займає приблизно 30 хвилин.
Під дією приладу вода розпадається на енергетичні іони (негативні і позитивні). Ці активні енергетичні іони через потік крові потрапляють в організм, заряджаючи його негативними іонами. Після комплексної біохімічної реакції, в організмі підвищується рівень іонів, в результаті чого підвищується енергетичний рівень, сприяючи роботі ензимів. Досить приблизно 30 хвилин використання приладу, щоб з організму швидко і ефективно були видалені токсини і шлаки.
Кому рекомендовано застосування приладу?
- Особам, які перебувають у постійної напрузі на роботі, страждають від нервового виснаження, п'ють і палять
- Особам, які мають слабкий імунітет
- Працюючим в забрудненому середовищі
- Любителям жирної їжі
- Страждають від цукрового діабету, гіпертонії, запалення суглобів, для реабілітації після травм.
МАГНІТОТЕРАПІЯ
Магнітотерапія - це не що інше, як лікування спеціальним магнітним полем. В ході лікування на організм впливають магнітні імпульси, під їх впливом стінки клітин, через які проникає імпульс, змінюються. На мембранної стінки клітин можуть відкритися і такі канали, які раніше не функціонували належним чином, і які тепер здатні пропустити більше корисних речовин усередину клітин, спрямовуючи роботу клітин в потрібне русло. Магнітотерапія - такий же древній метод лікування, як, наприклад, акупунктура, вона застосовувалася вже в стародавньому Єгипті та Китаї. І сьогодні є поширеним і часто застосовуваним методом лікування в сучасній лікарській практиці.
Що лежить в основі магнітотерапії?
Причиною більшості хвороб або ж фактором ускладнення є порушення обміну речовин організму. Порушене управління клітин можна відновити за допомогою приладу. Ця регулююча функція виявляється тільки там, де групи хворих клітин мають порушений баланс, в той же час на групи клітин, які працюють зі стабільною енергетикою, не робить ніякого впливу. Тому при застосуванні магнітотерапії не виникає ніяких негативних побічних ефектів!
Механізм дії:
Відновлює енергетичний баланс проблемних клітин та нормалізує частоту їх коливання. Цей природний біологічний процес не дає особливого навантаження на наш організм, адже і Земля має магнітне поле. Магнітне поле для нашого організму є звичним явищем, і навпаки, його відсутність призводить до порушень і збоїв. У результаті клітини починають легше засвоювати свіжий кисень, поживні речовини і звільнятися від токсинів і шлаків.

Магнатор - це концентрована терапія
Цей прилад, захищений патентом, робить позитивний вплив магнітотерапії на кожну клітинку нашого організму за допомогою крові, що циркулює по нашому тілу, і високому вмісту заліза в ній. Спеціальна література та відгуки користувачів підтверджують позитивний вплив на підтримання здоров'я при проблемах видільної системи, при ниркових та печінкових каменях, порушеннях кровообігу, гіпотонії і гіпертонії. Завдяки стимуляції нервових шляхів успішно застосовується при реабілітації інвалідів, а також як ефективний знеболюючий засіб без побічної дії (наприклад, при головному, зубному болю, болях у суглобах і попереку, тощо).

Кількість переглядів даного матеріалу:

Сьогодні: 1
За тиждень: 75
За місяць: 140
Всього: 42308

Поділися цією інформацією з іншими:

   

РЕКЛАМА НА САЙТІ